SUNUCUMUZ AKTİF!

Y3ko 04 Eylül 2023 20:23


TekBlok V2.0 sunucumuzun AÇIK BETA Test Aşaması sonlanmıştır.

Bu süreçte bizlere destek olan, buldukları hataları bildiren ve sunucumuzu daha iyi bir yer haline getirmemize yardımcı olan tüm oyuncularımıza içten teşekkür ediyoruz. Sizin sayenizde sunucumuz daha da güçlendi.
Sunucumuz üzerinde gerçekleştirdiğimiz tüm güncellemeler ve değişiklikler⁠ ⁠????︲güncellemeler   odasında detaylı bir şekilde paylaşıldı ve son halini almıştır. Artık Resmi Açılış için hazırız!
Sunucumuzun RESMİ AÇILIŞ tarihi 4 Eylül 2023, saat 17.00 olarak belirlenmiştir. Bu tarihi sabırsızlıkla bekliyoruz ve umarız siz de bizimle bu özel anı paylaşırsınız.
Sunucu güncellemeleri ve hata çözümleri, sunucumuzun daha iyi bir deneyim sunmasını sağlamak için sürekli olarak devam edecek. Sunucu artık sıfırlanmayacak ve kalıcı bir şekilde geliştirilmeye devam edecek. Ayrıca, site marketi önümüzdeki hafta aktif hale getirilecektir. Bu sayede daha fazla oyun içi özellik ve eşya sunacağımızı belirtmekten mutluluk duyuyoruz.
Sizlerle birlikte GEVEZE OYUNCU NETWORK'ü daha da büyüteceğimize inanıyoruz. Tekrar teşekkür eder, 4 Eylül'deki RESMİ AÇILIŞ için sizi bekleriz! ????????????
Bu haber yorumlara kapalıdır.
Başka haber bulunamadı!