Mağazaya Hoşgeldiniz!

Merhaba Yolcu !

Alış veriş yapmak için sunucu seçmelisin.

Siteden hesabınıza giriş yapıp, "KREDi YüKLE" butonuna tıklayarak. Size uygun olan ödeme yöntemini seçerek kredi yükleyebilirsiniz.

Kredi yüklerken lütfen "KULLANICI SÖZLEŞMESİ" kısmını okuyup, yükleme yapınız. Aksi takdirde oluşan durumlardan Geveze Oyuncu NW sorumlu değildir.

Yüklediğiniz "KREDİ" ile "MAĞAZA" sekmesinde dilediğiniz ürünü alabilir, arkadaşlarınıza istediğiniz ürünü hediye edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerin oyunda size ulaşabilmesi için "PROFİL > SANDIK" sekmesinden ürünü teslim almalısınız. Lütfen ürünü teslim alırken ürünü aldığınız sunucuda olun. Ürün teslim alırken bir kesinti yaşanırsa, lütfen "DISCORD" sunucumuza gelip destek talebi oluşturun.

Geveze Oyuncu NW ürünleri size teslim ettikten sonra, ürünlerin hiçbir sorumluluğunu üstlenmez. Ürünlerin tüm sorumluluğu sizdedir. (Sunucu ve sistem taraflı oluşabilecek sorunlar hariç.)

VIP satın aldığınızda size her sunucuda bir hediye teklif ederiz. Bunlardan sadece bir tanesini seçebilirsiniz. VIP satın alırken seçtiğiniz hediyenin sunucusunda olmazsanız, VIP üyeliğiniz gelir ama hediye size gelmez! Geveze Oyuncu NW bundan sorumlu değildir. VIP satın alırken lütfen dikkatli olun.